e-Zdar - logo

O e-Zdaru

 

 -home 

- pro cyklisty

- pro lyžaře

mapa Žďáru

- seznam firem

- komentáře

Občas se mně v hlavě líhnou myšlenky, které mě trápí tím, že se často vtíravě vracejí a tím, že mám pocit, jako by je měl znát i někdo další. Často mě trápí, že vím něco, co jiní nevědí. Je to asi ono, to co nutí psát novináře bláboly do novin, spisovatele do knih, pubescenty na zdi domů a internetové fanoušky do webstránek. A ověřil jsem si, že když tyto své vlezlé myšlenky nakladu do souboru a zveřejním je na e-Zdaru, přestanou mě buď trápit úplně, nebo se jejich síla hodně otupí. Je to osvobozující proces — to publikování. Funguje dobře, zkuste to. Stačí mně poslat vaše myšlenky mailem a já je na e-Zdar zařadím. K jakémukoliv tématu.
To je jeden důvod proč e-Zdar vznikl. Druhým je jakýsi lokální patriotizmus podpořený čtyřicetiletým poznáváním zdejšího kraje. Za tu dobu jsem jej poznal víceméně podrobně z fyzické strany a snad z části jsem poznal i ducha tohoto regionu.
Takže mnohé z toho co vím o Žďáře, jeho bližším i vzdálenějším okolí, se postupně objevuje na těchto stránkách. Nikdy tady nebude všechno, nikdy ani všechno co vím já, ale chtěl bych aby byl e-Zdar zajímavý alespoň pro někoho a měl svůj vlastní charakter. A aby mně nemohl nikdo říct, že mi nezáleží na tom co se kolem mě děje a že jen nadávám na situaci a nedělám nic pro to, aby se tady něco zlepšilo.

Miloslav Sláma

 

 

 

WebZdarma.cz